Keuringen:

Belangrijkste uitslagen behaald op de premiekeuring van Fokv. West-Zuid-Holland 

2008 Baron van de Alloysehoeve Veulenkampioen
2008 Victoria van de Alloysehoeve Kampioen Grotemaat
2009 Cherrie-Rilora van de Alloysehoeve Reserve Veulenkampioen
2011 Eleonora van de Alloysehoeve Reserve Veulenkampioen
2012 Finnigans Wake van de Alloysehoeve Veulenkampioen
2012 Desteney van de Langewei Jeugdkampioen middenmaat

 

06-10-2007 Fokveedag Premiekeuring te Hoornaar

 

 

Adamo van de Alloysehoeve (Herwin x Tracy): rubriekswinnaar+veulenpremie

Almanzo van de Alloysehoeve (Herwin x Laura): veulenpremie (2e plaats achter Adamo)

Anne-Lotte van de Alloysehoeve (Herwin x Lotte): rubriekswinnaar+veulenpremie Reserve veulenkampioen

Yette van de Alloysehoeve (Herwin x Daisy): enterpremie (2e plaats)

Zilvia van de Alloysehoeve (Herwin x Onnie): enterpremie (3e plaats achter Yette)

Yessamine van de Alloysehoeve (Herwin x Tracy): enterpremie (4e plaats achter Yette en Zilvia)

Yenney van de Alloysehoeve (Herwin x Laura): rubriekswinnaar+enterpremie Jeugdkampioen

Valerie van de Alloysehoeve (Jildo x Lotte): tweede premie (2e plaats)

Victoria van de Alloysehoeve (Fedor x Daisy): tweede premie (2e plaats)

Tracy van de Alloysehoeve (Spirit x Lotte): rubriekswinnaar+1e premie Kampioen grotemaat, Dag en Erekampioen

Soubrette van de Alloysehoeve (Jildo x Laura): tweede premie (2e plaats achter Tracy)

 

Onze 1e premie merries en Oud-Kampioenen Daisy-Deliana-Laura-Lotte en Onnie hebben we dit jaar niet op de keuring gebracht.

 

 

Yenney van de Alloysehoeve jeugdkampioen                             Tracy van de Alloysehoeve Dag en Erekampioen 

 

 

 

07-10-2006 Fokveedag Premiekeuring te Hoornaar

 

Yenney van de Alloysehoeve (Herwin x Laura): veulenpremie

Zelda van de Alloysehoeve (Herwin x Lotte): veulenpremie

Yessamine van de Alloysehoeve (Herwin x Tracy): veulenpremie

Victoria van de Alloysehoeve (Fedor x Daisy): twenterpremie

Tracy van de Alloysehoeve (Spirit x Lotte): tweede premie

Soubrette van de Alloysehoeve (Jildo x Laura): rubriekswinnaar + eerste premie

Onnie van Ha´nk (Fedor x Donalda) : rubriekswinnaar + eerste premie kampioen grotemaat, Dag en Erekampioen

Laura van de Alloysehoeve (Fedor x Deliana): eerste premie (oud-kampioen)

Lotte van Ha´nk (Fedor x Daisy): eerste premie (oud-kampioen)

Daisy van de Stoommolen (Marlando x May Fly van Bunswaard) te oud voor premie, wel eerste premie lint (oud-kampioen)

 

01-10-2005 Fokveedag Premiekeuring te Hoornaar

 

Wendela van de Alloysehoeve (Thank You x Onnie): rubriekswinnaar + veulenpremie

Valerie van de Alloysehoeve  (Jildo x Lotte): rubriekswinnaar + enterpremie

Victoria van de Alloysehoeve (Fedor x Daisy): enterpremie

Twilight van de Alloysehoeve (Jildo x Daisy): twenterpremie

Thora van de Alloysehoeve (Jildo x Carolientje): twenterpremie

Tracy van de Alloysehoeve (Spirit x Lotte): twenterpremie

Soubrette van de Alloysehoeve (Jildo x Laura): tweede premie

Pauline van de Alloysehoeve (Herwin x Deliana): tweede premie

Onnie van Ha´nk (Fedor x Donalda) : rubriekswinnaar + eerste premie

Laura van de Alloysehoeve (Fedor x Deliana): eerste premie (oud-kampioen)

Lotte van Ha´nk (Fedor x Daisy): eerste premie (oud-kampioen)

 

Belangrijkste uitslagen behaald op de premiekeuring te Hoornaar

1993 Hanna van de Alloysehoeve Res. Veulenkampioen
1995 Deliana van 't Berckepad

Res. Dagkampioen

1996 Deliana van 't Berckepad Dagkampioen
1997 Lotte van Ha´nk Jeugdkampioen
1998 Nonja van de Alloysehoeve      Veulenkampioen
1998 Lotte van Ha´nk Jeugdkampioen
1999 Daisy van de Stoommolen Dagkampioen
2000 Onnie van Ha´nk Res. Jeugdkampioen
2001 Rufus van de Alloysehoeve Veulenkampioen
2001 Pamina van de Alloysehoeve Jeugdkampioen
2001 Lotte van Ha´nk Kampioen Grotemaat
2002 Laura van de Alloysehoeve Kampioen Grotemaat
2002 Laura van de Alloysehoeve Dagkampioen
2002 Laura van de Alloysehoeve Erekampioen
2003 Sita van Ha´nk Res. Jeugdkampioen
2003 Daisy van de Stoommolen Erekampioen
2004 Lotte van Ha´nk Dagkampioen
2004 Tracy van de Alloysehoeve Jeugdkampioen
2006 Onnie van Ha´nk Kampioen Grotemaat
2006 Onnie van Ha´nk Dagkampioen
2006 Onnie van Ha´nk Erekampioen
2007 Anne-Lotte van de Alloysehoeve Res. Veulenkampioen
2007 Yenney van de Alloysehoeve Jeugdkampioen
2007 Tracy van de Alloysehoeve Kampioen Grotemaat
2007 Tracy van de Alloysehoeve Dagkampioen
2007 Tracy van de Alloysehoeve Erekampioen
2008 Bernice van de Alloysehoeve Veulenkampioen
2008 Bengel van de Alloysehoeve  Reserve Veulenkampioen
2008 Yenney van de Alloysehoeve Jeugdkampioen
2008 Anne-Lotte van de Alloysehoeve Reserve jeugdkampioen